Diagnostyka podstawowa VEGA TEST

Opis

Kompleksowa diagnostyka wegetatywno-rezonansowa w kierunku sprawdzenia kondycji podstawowych organów wewnętrznych oraz badanie na markerach z zakresu pasożytów, grzybów, bakterii i wirusów.

Jak się przygotować do badania?

- należy przyjść na badanie bez biżuterii i metalowych przedmiotów przy sobie
- tego dnia nie kremować dłoni ani nie stosować żadnych kosmetyków na ręce
- nie pić kawy, mocnej herbaty, a także napojów gazowanych, alkoholu i papierosów
- o ile to możliwe nie zażywać leków i suplementów do czasu badania

Przeciwskazaniem do badania jest ciąża, rozrusznik serca oraz inne metalowe przedmioty w organizmie.

UWAGA! Pracujemy na urządzeniu diagnostycznym Enso Electronics. Badanie jest bardzo szczegółowe, indywidualnie dobierane do Klienta (nie jest to ekspress!), każdy z patogenów jest ręcznie sprawdzany przez terapeutę w związku z czym badanie może zająć nawet do godziny. Sprawdzamy jest ok. 570 markerów patogenów w zależności od zgłaszanych przez Klienta dolegliwości. Należy zwrócić uwagę na to, że urządzenia do biorezonansu oraz badań Vega Test są różne i mają różną konfiguracje. W naszej wieloletniej praktyce, najlepszym urządzeniem do wegetatywnego testu rezonansowego okazał się AM Scan, który właśnie wykorzystujemy w naszym gabinecie.

Badanie dotyczy jednej osoby.

Diagnostyka podstawowa VEGA TEST

Szczegóły

250 zł

O nas

Kim jesteśmy

Zapraszamy do Centrum Biorezonansu oraz badań SO/check opartych na spektofotometrii z zakresu diagnostyki poziomu witamin, minerałów a także obciążenia metalami ciężkimi. Oferujemy również badanie VEGA TEST - kompleksowe sprawdzenie organizmu w kierunku pasożytów, grzybów, bakterii, a także kondycji poszczególnych organów i całego ciała oparty o biorezonans.

Adres

Hetmańska 40a, Rzeszów

Parking darmowy dostępny koło stacji benzynowej Shell, przy obiekcie parking płatny. W budynku prosimy kierować się na rehabilitacje Rudek.

Wyznacz trasę

Godziny otwarcia

poniedziałek

08:30 – 14:30

wtorek

08:30 – 14:30

środa

08:30 – 14:30

czwartek

08:30 – 14:30

piątek

08:30 – 14:30

sobota

07:30 – 10:30

niedziela

Zamknięte